wtorek, 18 czerwca 2013

To Już Rok...

I stało się. Od soboty moje maleństwo już nie jest niemowlaczkiem, ale małym dzieckiem. A ja nawet sama nie wiem, kiedy to minęło. Za nami rok wielkich zmian, nowych odkryć, cudownej przygody. Rok, który tak wiele wniósł do naszego życia. Niesamowite było przyglądać się rozwojowi tego małego człowieczka, który w tym czasie postępował ekspresowo. Wciąż mnie zadziwia, jak bardzo i jak szybko dzieć zmieniał się w tym czasie. Jest to chyba najbardziej niesamowity rok w życiu człowieka.
Z jednej strony aż łezka się w oku kręci, że dziecko coraz bardziej "dorośleje", chciało by się łapać te chwile i zatrzymywać na zawsze, a one są przecież takie ulotne.
Ale z drugiej strony za nami dopiero początek tej przygody. Jeszcze tyle nas czeka, tyle nowych odkryć, dni, które ciągle będą przynosiły coś innego, coś zaskakującego. Pewnie nie raz dzieć nas doprowadzi do łez - tych wzruszenia i nie tylko.
Rok temu nasze życie wywróciło się do góry nogami. Ale była to najlepsza rzecz, jaka mogła mnie spotkać. Najmilsza w świecie rewolucja. Nie wyobrażam już sobie życia bez tego wszędobylskiego, nieco histerycznego, ale jednak głównie pogodnego, kochanego szkraba :*

4 komentarze: